Boseň čeká instalace optické telekomunikační sítě

Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

V pondělí 27. května zahájí v Bosni společnost CETIN práce na rozvodu optické telekomunikační sítě. Jako první se bude pracovat v lokalitě na Štěpnici, v místech, kde dosud nebyla žádná telekomunikační infrastruktura instalována. Průběžně se budou po obci provádět informační sondy a přípojky pro jednotlivé nemovitosti, jejichž vlastníci projevili o službu zájem.

V případě potřeby bude v průběhu prací po obci instalováno dopravní značení. Obec i společnost CETIN žádají o jeho respektování. Dotčené povrchy pozemků, místních komunikací a chodníků se budou průběžně vracet do původního stavu.

Během prací se bude po obci pohybovat koordinátor společnosti CETIN, který bude průběžně kontaktovat přihlášené zájemce o instalaci optiky a se kterým můžete konzultovat své dotazy. V případě potřeby vám obecní úřad na tohoto koordinátora poskytne kontaktní údaje.

„Instalace optické sítě po celém území Bosně je akcí rozsáhlou, přesto věříme, že společnými silami a zejména vzájemnou tolerancí dosáhneme úspěšného konce,“ říká starostka obce Hana Maudrová.

Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

Obce: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top