V Bakově je částečně uzavřená Boleslavská ulice

Zdroj: Magistrát města Mladá Boleslav

Boleslavská ulice v Bakově nad Jizerou je v úseku od železniční zastávky ke křižovatce s ulicí Boženy Němcové v termínu od 22. září do 13. října částečně uzavřena z důvodu oprav povrchu komunikace.

 

Koncem září bude v Hradišti na týden uzavřen průjezd parkovištěm v jižní části náměstí

Parkoviště před hostincem U Karlových Varů bude týden uzavřeno. Ilustrační foto (stav v listopadu 2020): Petr Novák

Z důvodu dodatečných stavebních úprav a doplnění mobiliáře bude od 23. září do 29. září pro automobily zcela uzavřen průjezd parkovištěm v jižní části Masarykova náměstí (před hostincem U Karlových Varů). Aby se minimalizovaly dopravní komplikace, budou práce probíhat i o víkendu a o státním svátku 28. září 2021.

Zdroj: město Mnichovo Hradiště

Sousedská slavnost s sebou v sobotu 11. září přinese dopravní omezení

Sousedská slavnost s sebou v sobotu 11. září přinese dopravní omezení. Zdroj: Městská policie Mnichovo Hradiště

Z důvodu konání Sousedské slavnosti čekají mnichovohradišťské Masarykovo náměstí v sobotu 11. září celodenní dopravní změny. Bude uzavřena jednak Palackého ulice v úseku od Hotelu U Hroznu po kostel sv. Jakuba, jednak severní část Masarykova náměstí. Ulice Turnovská a Víta Nejedlého zůstávají průjezdné.

Začala rekonstrukce plynovodu v ulici Svatopluka Čecha

Začala rekonstrukce plynovodu v ulici Svatopluka Čecha (23. srpna 2021). Foto: Petr Novák

V pondělí 23. srpna zahájili dělníci v ulici Svatopluka Čecha výkopové práce v souvislosti s rekonstrukcí plynovodu. Po ní bude následovat kompletní výměna povrchu silnice i chodníků. Až do 20. října tak bude v této ulici omezen provoz.

Pracovníci budou postupovat od křižovatky s ulicí Víta Nejedlého směrem k horní části ulice. Pracovat by měli v ranních a dopoledních hodinách tak, aby v odpoledních hodinách mohla být ulice pro místní průjezdná, jak jen to výkopové práce dovolí. Výkopy budou vždy ohraničeny.

V Dolní Rokyté je z důvodu rekonstrukce uzavřena část místní komunikace „v rokli“

Obec Rokytá oznamuje úplnou uzavírku části místní komunikace „v rokli“ v Dolní Rokyté. Důvodem je celková rekonstrukce části komunikace (viz označení v mapce). Zdroj: obec Rokytá

Obec Rokytá oznamuje úplnou uzavírku části místní komunikace „v rokli“ v Dolní Rokyté. Důvodem je celková rekonstrukce části komunikace (viz označení v mapce). Rekonstrukce začala 16. srpna a potrvá zhruba 2–3 týdny. Zákaz vjezdu a vstupu platí pro automobily, cyklisty i chodce.

Ulici Svatopluka Čecha čeká rekonstrukce plynovodu a následně nový povrch

Dle harmonogramu je ulice uzavřena nejprve v termínu 12. až 13. srpna a poté od 23. srpna do 20. října. Foto: Petr Novák

Léto je ve znamení oprav silnic a ulic na různých místech regionu. Jednou z nich je i ulice Svatopluka Čecha v Mnichově Hradišti. Čeká ji rekonstrukce plynovodu, na kterou naváže kompletní výměna povrchů.

Dopravní omezení v Malé Bělé stále trvá

Ilustrační obrázek: fotobanka pixabay.com

Až do konce letošního roku bude uzavřena silnice č. II/276 v Malé Bělé a dále silnice č. III/2761 z Malé Bělé do Nové Vsi. Společně s dostavbou kanalizace bude provedena výstavba nových mostků z Malé Bělé do Nové Vsi přes říčku Bělá.

Podrobnější informace včetně přesných map uzavírek a objížděk najdete na webu města Bakov nad Jizerou.

V Malé Bělé pokračuje výstavba kanalizace i opravy komunikací

Ilustrační obrázek: fotobanka pixabay.com

Po několika koordinačních jednáních dotčených subjektů došlo k dohodě, že v rámci výstavby kanalizace na Malé Bělé budou současně zrekonstruovány mostky ve směru na Novou Ves u Bakova. Informoval o tom starosta Bakova nad Jizerou Radim Šimáně na webu města.

Stránky

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top