Hospůdka v Chocnějovicích ukončila provoz. Obec hledá nového nájemce

Hospůdka v Chocnějovicích ukončila provoz. Foto: mapy.cz

Koncem loňského roku ukončila svou činnost firma provozující hospůdku v Chocnějovicích. Obec hledá nového nájemce, který by hospůdku provozoval.

Provozovna v Chocnějovicích čp. 43 disponuje odpovídajícím zázemím a vybavením. K dispocici je výčep, kuchyň, sklad, úklidová místnost, sociální zařízení a sklepní prostory. Součástí je venkovní zastřešené posezení pro 30 hostů.

Vytápění je možné kotlem na tuhá paliva s radiátory nebo krbovými kamny.

V Borovici je k pronájmu obchod a hostinec

Foto: mapy.cz

Obec Mukařov hledá nájemce pro obchod a hostinec v místní části Borovice. Předpokládaná doba nájmu je od 1. února 2024 a nabízené nájemné 500 korun měsíčně. Podmínkou pronájmu je zachování provozovny pohostinství a obchodu. Nabídky mohou zájemci podávat do 16. ledna 2024 do 18 hodin.

Objekt o celkové ploše 189 m2 obsahuje prostor prodejny, prostor pohostinství, sociální zařízení, sklad. Vně budovy se nachází pergola.

Nemáte nárok na zapomenuté pole po pradědečkovi? Čas přihlásit se k nemovitostem s nedostatečně identifikovanými vlastníky je jen do konce roku

Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) eviduje seznam nemovitostí, u nichž v katastru nemovitostí buď není zapsaný žádný vlastník, nebo u zapsaného vlastníka chybí důležité informace k jeho jednoznačné identifikaci. Občané tak mají možnost se k „zapomenutým“ pozemkům, domům, bytům či garážím přihlásit. Čas je ale už jen do konce letošního roku. 

Nemáte dědický nárok na „zapomenuté“ pole po pradědečkovi? Čas přihlásit se k nemovitostem s nedostatečně identifikovanými vlastníky máte jen do konce letošního roku

Nemáte dědický nárok na „zapomenuté“ pole po pradědečkovi? Čas přihlásit se k nemovitostem s nedostatečně identifikovanými vlastníky máte jen do konce letošního roku. Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) 2× ročně aktualizuje seznam nemovitostí, u nichž v katastru nemovitostí buď není zapsaný žádný vlastník, nebo u zapsaného vlastníka chybí důležité informace k jeho jednoznačné identifikaci. Občané tak mají možnost se k „zapomenutým“ pozemkům, domům, bytům či garážím přihlásit.

Obec Kněžmost hledá provozovatele občerstvení na koupališti

Obec Kněžmost hledá provozovatele občerstvení na koupališti. Foto: obec

Obec Kněžmost pronajme část pozemku o rozloze 70 m2 na místním veřejném koupališti v Kněžmostu za účelem provozování rychlého občerstvení.

V případě zájmu kontaktujte pracovnici správy majetku Petru Mužíčkovou na telefonu 326 214 520, 603 178 136 nebo na e-mailu petra.muzickova@knezmost.cz.

Hledá se nový provozovatel hospůdky v Dolní Bukovině

Hledá se nový provozovatel hospůdky v Dolní Bukovině. Foto: obec

Obec Horní Bukovina hledá nového provozovatele místní hospůdky v Dolní Bukovině s předpokládaným počátkem nájmu 1. června.

Minimální nájemné je 100 korun měsíčně. Uzávěrka nabídek je 30. dubna. Podrobné informace naleznete v oznámení na úřední desce obce.

Nemáte dědický nárok na „zapomenuté“ pole po pradědečkovi? Zkontrolujte nemovitosti na Mnichovohradišťsku, které mají nedostatečně identifikované vlastníky

Nemáte dědický nárok na „zapomenuté“ pole po pradědečkovi? Zkontrolujte nemovitosti na Mnichovohradišťsku, které mají nedostatečně identifikované vlastníky. Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) 2× ročně aktualizuje seznam nemovitostí, u nichž v katastru nemovitostí buď není zapsaný žádný vlastník, nebo u zapsaného vlastníka chybí důležité informace k jeho jednoznačné identifikaci. Občané tak mají možnost se k „zapomenutým“ pozemkům, domům, bytům či garážím přihlásit.

Bývalý bar Frikulín je k pronájmu

Bývalý bar Frikulín je k pronájmu

V Mnichově Hradišti jsou k dispozici k pronájmu obchodní/nebytové prostory blízko centra v ulici 1. máje čp. 225 o celkové užitné ploše 136 m² (bývalý bar Frikulín). Nacházejí se v 1. nadzemním podlaží domu. Součástí je i sociální zařízení. Dále je možnost využít venkovní terasu o celkové ploše 30 m².

Místnosti je možné využít jako kanceláře, restauraci/bar nebo obchodní prostory.

Cena pronájmu je 15 000 Kč bez energií.

Bližší informace získáte na telefonním čísle 775 932 290.

Stránky

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top