Trápí vás náklady na energie? Máme řešení

Trápí vás náklady na energie? Máme řešení

Chcete trvale snížit spotřebu elektřiny, plynu nebo vody? Potřebujete poradit se snížením nákladů za energie? Příšovická firma MARCO GLOBAL SERVICES, s. r. o., vám pomůže.

Fotovoltaika jako energie pro budoucnost
Dodáváme fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a firmy. Dnešní technologie účinně přemění sluneční svit na dostatek energie pro rodinný dům nebo provoz firmy. Na trhu není jiné zařízení, které by mělo tak rychlou návratnost Vaší investice.

V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?

V elektřině je budoucnost. Jak ji využít co nejvíce a ušetřit?

Na jídle neušetříme, na koupi domu také ne, ale v případě elektřiny to dokážeme. Vidíme v elektřině nosnou sílu budoucnosti.

Společnost Vanhill, s. r. o., vznikla před čtyřmi lety v Horním Bousově. Budoucnost vkládáme do elektrické energie, a tomu odpovídá naše nabídka: infratopení, fotovoltaika a elektromobily.

Ať již jste jednotlivec, rodina nebo firma, dokážeme vám zařídit úsporu elektřiny. Vzhledem k současnému zdražování energií je to téma více než aktuální.

Projekt ZPŠ „Vidí Vaše dítě správně?“ odhalil za 10 let své existence stovky skrytých očních vad

Již od roku 2010 financuje Zaměstnanecká pojišťovna Škoda projekt na odhalování očních vad u dětí. Oči dětem změří v několika vteřinách optometrista v jim známém prostředí – přímo v mateřské škole. Projekt běží v regionu Mladoboleslavska a Vrchlabska a za dobu jeho existence bylo vyšetřeno téměř 20 000 dětí.

Trápí Vás nehojící se chronické rány?

Trápí Vás nehojící se chronické rány?

Když se řekne chronická rána, co si má vlastně pacient pod tímto pojmem představit? Jako chronickou ránu označujeme ránu, která se nehojí ani po 6–9 týdnech léčby. V současné době je dočasně uzavřena kožní ambulance v Mnichově Hradišti. Tato záležitost nám vnukla myšlenku alespoň částečně vypomoci klientům, kteří kožní ambulanci potřebují kvůli léčbě právě těchto chronických ran. 

Přidejte se k ZPŠ s celou svou rodinou

Až do 30. září 2021 platí tzv. přeregistrační termín, kdy je možné změnit svou zdravotní pojišťovnu. Zaměstnanecká pojišťovna Škoda je otevřená všem zájemcům, tedy nejen zaměstnancům ŠKODA AUTO a. s. Svým pojištěncům nabízíme řadu benefitů a výhod pro celou rodinu. Kromě silného finančního zázemí a kvalitní sítě lékařů a poskytovatelů zdravotních služeb to je třeba více jak 40 typů příspěvků pro podporu prevence a zdraví anebo plavání pro pojištěnce zdarma v sedmi bazénech v regionu. Rodina, která se o své zdraví stará, tak může čerpat i několik tisíc korun ročně.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top