Obec Žďár vyhlásila konkurz na ředitele základní a mateřské školy

Obec Žďár vyhlásila konkurz na ředitele základní a mateřské školy. Foto: obec

Obec Žďár vyhlásila konkurzní řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Žďár.

Podmínkou jsou odborná kvalifikace a předpoklady pro výkon funkce ředitele (ředitelky) školy dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, znalost školské problematiky a příslušných předpisů, organizační a řídící schopnosti, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Domov Modrý kámen přijme pečovatelku

Domov Modrý kámen přijme pečovatelku

Domov Modrý kámen přijme pečovatelku (pracovníka v sociálních službách). Požadavkem je minimálně základní vzdělání (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu), schopnost týmové spolupráce, samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, příjemné jednání.

Jedná se o hlavní pracovní poměr a práci v nepřetržitém provozu.

Podrobnější informace poskytne Ivana Macounová na telefonním čísle 702 239 541 či e-mailu metodik@modry-kamen.cz.

Zubní ordinace v Kněžmostu přijme sestru

Ilustrační foto: fotobanka pixabay.com

Společnost Medicare přijme zdravotní sestru na práci zubní asistentky v zubní ordinace v Kněžmostu. Praxe v zubní ordinaci není nutností. Požadavkem je milé vystupování a zájem o práci.

Bližší informace poskytne MUDr. Radka Pfefferová na telefonním čísle 775 562 772.

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: Bakov nad Jizerou shání strážníka městské policie

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: Bakov nad Jizerou shání strážníka městské policie

Město Bakov nad Jizerou vyhlásilo výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník městské policie.

Podmínkami jsou státní občanství České republiky, středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, věk minimálně 18 let,
zdravotní způsobilost, bezúhonnost a spolehlivost v souladu s příslušnou legislativou, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, fyzická zdatnost, zvládání stresových situací, komunikační a organizační schopnosti, znalost práce na PC.

Chcete se stát hasičem? Přijďte se informovat v pondělí 20. března na stanici v Mladé Boleslavi

Chcete se stát hasičem? Přijďte se informovat v pondělí 20. března na stanici v Mladé Boleslavi. Ilustrační foto: Petr Novák

Územní odbor Mladá Boleslav Hasičského záchranného sboru (HZS) Středočeského kraje pořádá v pondělí 20. března nezávazný nábor hasičů. Od 8.30 hodin, případně odpoledne od 15.00 hodin, si zájemci o hasičské řemeslo mohou na centrální stanici v mladoboleslavské Laurinově ulici nezávazně vyzkoušet, jaké je to být hasičem. 

Příchozí návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si stanici, techniku, ale zejména jim budou poskytovány informace na vyžádání a celá akce je zaměřena na nábor zájemců o práci – službu – u hasičů.

Muzeum Bakovska hledá průvodce

Muzeum Bakovska hledá průvodce

Muzeum Bakovska hledá brigádníky – průvodce. pozice je vhodná pro studenty se zájmem o regionální historii. Více informací na telefonu 607 027 093.

Pracovní nabídka: Bakov nad Jizerou hledá správce stadionu

Pracovní nabídka: Bakov nad Jizerou hledá správce stadionu

Město Bakov nad Jizerou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa správce stadionu, který spadá pod technickou četu města.

Požadavkem na pozici je minimálně výuční list, znalost práce s komunální technikou (sekačky, pily, křovinořez…), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zvládání fyzicky náročné práce venku. výhodou je řidičský průkaz skupin C a E.

Staňte se úředníkem nebo městským strážníkem. Město Bakov nad Jizerou nabízí několik volných pracovních pozic

Staňte se úředníkem nebo městským strážníkem. Město Bakov nad Jizerou nabízí několik volných pracovních pozic

Láká vás práce strážníka městské policie? Nebo je vaším šálkem kávy odborná administrativa spojená se stavebním zákonem, územním plánovaním, BOZP či správou majetku? Město Bakov nad Jizerou nabízí několik volných pracovních pozic. Můžete se stát referentem odboru správy majetku a investic, referentem stavebního úřadu nebo strážníkem městské policie.

Stránky

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top