Společnost SaM silnice a mosty se pouští do závěrečné etapy, která během tří měsíců promění zbývající úsek ulice Víta Nejedlého od křižovatky s ulicí Jana Švermy po roubený dům u náměstí. V úseku dojde ke sjednocení použitých materiálů, k narovnání léta nevyhovující situace, kdy chodník na straně u bývalé banky končí šíří, která už takřka neumožňuje chůzi, a uvedení uličního prostoru do obvyklého standardu. Po vysazení zeleně na jaře příštího roku bude proměna ulice v reprezentativní bulvár dokončena. Práce by měly být hotové v prosinci letošního roku.














