V Kosmonosech bude od března do října uzavřena křižovatka Debřské, Boleslavské a Stakorské ulice

V Kosmonosech bude od března do října uzavřena křižovatka Debřské, Boleslavské a Stakorské ulice. Foto: mapy.cz

Město Kosmonosy připravuje opravu křižovatky ulic Debřská, Boleslavská a Stakorská, a to v termínu od 1. března do 31. října 2023. Výstavba bude probíhat za úplné uzavírky.

Proměna D10 u Kosmonos má stavební povolení, vznikne nová křižovatka za 730 milionů

Rozšíření D10 u Mladé Boleslavi. Foto: ŘSD

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) je o krok blíže k velké proměně dálnice D10 u Mladé Boleslavi. Získalo stavební povolení na přestavbu mimoúrovňové křižovatky (MÚK) Kosmonosy. Ta je na hlavní trase pro zásobování Škody Auto po silnici.

Herečka Petra Bučková o chystané one woman show na Mnichovohradišťsku: Těšte se na odlehčený večer a kubánský rum

Herečka Petra Bučková o chystané one woman show na Mnichovohradišťsku: Těšte se na odlehčený večer a kubánský rum

Herečku Petru Bučkovou můžete znát z Divadla Na zábradlí, ale třeba také z Ordinace v Růžové zahradě, několika českých kriminálek (Vraždy v kruhu, Kriminálka Anděl, Polda, Specialisté, Policie Modrava) či seriálu Jitřní záře. V úterý 24. ledna ji můžete vidět naživo od 17 hodin v Kněžmostu, od 18.30 v Kosmonosích a od 20 hodin v Mnichově Hradišti v one woman show Třešně v rumu. Jak se do našeho regionu těší? Co dalšího chystá a proč se dlouhodobě věnuje domácí hospicové péči?

Oprava D10 u Mladé Boleslavi je před uvedením do provozu

Oprava D10 u Mladé Boleslavi je před uvedením do provozu. Foto: ŘSD

Dokončovací práce probíhají v poslední části 1,3 km dlouhém úseku dálnice D10 mezi exitem 46 (Kosmonosy) a exitem 44B (Mladá Boleslav), kde od 15. srpna Ředitelství silnic a dálnic sanuje svah násypového tělesa.

Na D10 mezi Kosmonosy a Mladou Boleslaví byla zprovozněna část nového jízdního pruhu

Na D10 mezi Kosmonosy a Mladou Boleslaví byla zprovozněna část nového průpletového jízdního pruhu. Foto: ŘSD

V srpnu letošního roku zahájilo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) sanaci násypu levého jízdního pásu dálničního tělesa D10 u Mladé Boleslavi, jehož součástí je rovněž propojení přídatných pruhů, konkrétně připojovacího pruhu u sjezdu na Kosmonosy (exit 46) a odbočovacího pruhu na Mladou Boleslav (exit 44B). Vzniká tak jeden průpletový pruh v délce 1 300 metrů. Obdobný pruh vznikl již před časem ve stejném úseku v opačném směru.

Oprava mostu o víkendu opět omezí provoz na dálnici mezi Mladou Boleslaví a Kosmonosy

Oprava mostu o víkendu opět omezí provoz na dálnici mezi Mladou Boleslaví a Kosmonosy. Foto: ŘSD

Z důvodu pokračující opravy mostu bude o víkendu na D10 mezi sjezdy na Mladou Boleslav (Exit 44) a Kosmonosy (Exit 46) opět omezen provoz.

„Od soboty 19. listopadu od 13 hodin do neděle 20. listopadu do 12 hodin se v obou jízdních pásech bude jezdit jedním jízdním pruhem,“ informovalo Ředitelství silnic a dálnic na Twitteru.

Další proměny D10 u Kosmonos. Stávající nadjezd zmizí, vznikne prstenec nad dálnicí

Další proměny D10 u Kosmonos. Stávající nadjezd zmizí, vznikne prstenec nad dálnicí. Foto: ŘSD

Řidiče a cestující, kteří využívají dálnici D10 z Mnichova Hradiště směrem na Mladou Boleslav, čeká příští rok další nové omezení. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) chce začít s kompletní přestavbou mimoúrovňové křižovatky (MÚK) Kosmonosy. Ta je na hlavní trase pro zásobování Škody Auto po silnici.

O tomto víkendu musí řidiči opět počítat s dopravním omezením na dálnici D10 mezi Mladou Boleslaví a Kosmonosy

O tomto víkendu musí řidiči opět počítat s dopravním omezením na dálnici D10 mezi Mladou Boleslaví a Kosmonosy. Foto: ŘSD

I tento víkend musí řidiči počítat s dopravním omezením na dálnici D10 v úseku mezi Mladou Boleslaví a Kosmonosy. Důvodem je výstavba nového mostu přes dálnici, který bude spojovat areál Škoda Auto se zónou v Plazech. 

Stránky

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top