Neznámí pachatelé se vloupali do budovy pošty v Loukově. Pomůžete je vypátrat?

Neznámí pachatelé se vloupali do budovy pošty v Loukově. Pomůžete je vypátrat? Foto: Policie ČR

Případem vloupání do prostor pošty v Loukově u Mnichova Hradiště se zabývají policisté. K události došlo letos 22. ledna v době krátce před půlnocí. Jelikož dosavadní šetření policistů a kriminalistů nevedlo ke ztotožnění podezřelých osob, obrátili se s prosbou o pomoc na veřejnost.

„Kamery natočily přijíždějící vozidlo Ford Combi bez registrační značky. Ve vozidle pak byly zachyceny tři osoby – muži, kdy jeden z nich řídil a zůstal ve vozidle. Ostatní dva muži z vozidla vystoupili a následně jeden z nich vyndal z kufru vozidla tyč, kterou otočil kameru. Právě v tuto chvíli ho kamera nejlépe zachytila, ač byl maskovaný. Spolu s druhým mužem pak rozbíjejí okno a vloupávají se do prostor pošty,“ upřesnila policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Uvnitř pachatelé odcizili čtyři balíčky převzaté k přepravě v hodnotě necelé 4 tisíce korun.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spácháni přečinu krádeže, za což hrozí pachatelům až dvouletý trest odnětí svobody.

Poznáváte muže na kamerových záznamech nebo vozidlo, kterým na místo přijeli? Pokud máte jakékoliv informace k osobám podezřelých mužů, sdělte nám je prosím na linku 158 nebo nejlépe přímo kriminalistům z Mladé Boleslavi na telefonní číslo 735 785 751.

 

Kategorie: 
Obce: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top