Pes Baskervillský v podání mladoboleslavského divadla dorazí již příští týden na hrad Kost

Pes Baskervillský v podání mladoboleslavského divadla dorazí již příští týden na hrad Kost. Foto: Městské divadlo Mladá Boleslav
Pes Baskervillský v podání mladoboleslavského divadla dorazí již příští týden na hrad Kost. Zdroj: Městské divadlo Mladá Boleslav

Pozvolna se stmívá, mlha houstne a z Velké grimpenské bažiny se ozývají děsivé zvuky… Vyje to snad opravdu pekelný pes přicházející si pro všechny členy rodu Baskervillů, jak se domnívají místní lidé? Jak zemřel sir Charles, kdo krade v londýnském hotelu boty a proč v noci pláče služebná Berrymorová? Nejen tyto záhady čekají na nejgeniálnějšího detektiva všech dob, Sherlocka Holmese, který snad s pomocí houslí a věrného přítele Watsona přijde na kloub každé z nich. Nuže, nebojte se prokletí a vydejte se na blata! Slavný příběh v podání Městského divadla Mladá Boleslav míří již příští týden na nádvoří hradu Kost.

V napínavém příběhu se představí Petr Prokeš, Roman Teprt, Milan Ligač, Ivo Theimer, Lucie Končoková, Martin Hrubý, Petr Bucháček, Eva Reiterová, Veronika Bajerová a Milan Koníček j. h.

Představení na nádvoří hradu Kost se odehraje ve dvou termínech, konkrétně ve středu 24. srpna 2022 a ve čtvrtek 25. srpna 2022 vždy od 20 hodin.

Rezervace či zakoupení vstupenek jsou možné přes webové stránky divadla nebo osobně v obchodním oddělení v Husově ulici v Mladé Boleslavi. Možná je eVstupenka či platba převodem.

Jednotná cena vstupenky je 390 Kč při zakoupení v předprodeji, 450 Kč při zakoupení na místě před začátkem představení. Sedadla na nádvoří nejsou číslována, diváci si sedají libovolně dle vstupu do hlediště. Kapacita hlediště je maximálně 300 míst. Začátek představení může být posunut s ohledem na špatné počasí až o 30 minut. Představení se ruší při velmi nepříznivém počasí. Konečné rozhodnutí o zrušení bude vydáno až na místě, těsně před začátkem představení.

Podrobnější informace poskytnou pracovníci obchodního oddělení divadla na telefonu 326 323 269.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top