Příprava Podještědských divadelních slavností je v plném proudu. Již si můžete rezervovat vstupenky

Podještědské divadelní slavnosti v Českém Dubu a v Proseči pod Ještědem se již chystají. Zdroj: DS Vojan

Divadelní společnost Vojan a T. J. Sokol Proseč pod Ještědem připravují desátý ročník podzimních Podještědských divadelních slavností. Na programu je hudební show, inscenace divadla Semafor i představení pro děti.


VLADIMÍR HRON: ABECEDA HVĚZD (30. září 2021, Česká beseda, Český Dub)

Na čtvrteční večer přijal naše pozvání zpěvák a imitátor Vladimír Hron, jehož převleková one-man-show oslavila ve druhé polovině roku 2020 svou dvoutisící dvacátou reprízu.


BROUK PYTLÍK (2. října 2021, sokolovna, Proseč pod Ještědem)

Sobotní dopoledne do sokolovny na Proseči pod Ještědem přiláká dětské diváky na muzikál BROUK PYTLÍK, který volně navazuje na úspěšný muzikál FERDA MRAVENEC v podání litvínovského Docela velkého divadla.


DOMÁCÍ@ŠTĚSTÍ.HNED (2. října 2021, sokolovna, Proseč pod Ještědem)

Hru autora Jiřího Justa o manželském štěstí plnou humorných dialogů a nečekaným rozuzlením již několik let pravidelně uvádí na svém repertoáru pražské divadlo Semafor. Hrají Iva Hüttnerová, Michaela Dolinová a David Suchařípa. Režie: Ondřej Kepka.


MINIPÁRTY S KARLEM ŠÍPEM (25. listopadu 2021, Česká beseda, Český Dub)

Zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty s hostem Josefem Aloisem Náhlovským. Jedná se o náhradní termín zrušeného představení. Vstupenky budou přednostně nabídnuty divákům z 2. dubna 2020.


Rezervace i předprodej vstupenek jsou již spuštěny. Pokud jste si tedy z programu vybrali, můžete navštívit Městskou knihovnu Český Dub nebo kontaktovat Terezu Müllerovou na telefonu 723 819 940 a vstupenky si předem zajistit. Více informací najdete na webu www.divadelnislavnosti.cz či na facebooku DS Vojan

Podještědské divadelní slavnosti byly v roce 2012 založeny Divadelní společností Vojan. Původní záměr akce spočíval v možnosti seznámení domácího publika i s jinými divadelními soubory z České republiky. Pro tento účel byly zvoleny prostory sokolovny na Proseči pod Ještědem a od roku 2019 i nově zrekonstruovaná Česká beseda v Českém Dubě. Za uplynulých devět sezón měli diváci možnost navštívit 46 představení, a to jak amatérských, tak i profesionálních. Program slavností je vždy koncipován tak, aby zaujal nejen dospělého, ale i dětského diváka.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top