SDH Rokytá se zúčastnil soutěže Bítouchovské nasávání

SDH Rokytá se zúčastnil soutěže Bítouchovské nasávání. Foto: SDH Rokytá

V sobotu 24. září se SDH Rokytá zúčastnil soutěže Bítouchovské nasávání – XIV ročník. Atmosféra byla tentokrát velice příjemná, nachystané zázemí pro závodníky a excelentní občerstvení.

Přestože jsme se sešli v malém počtu (nemoci, práce), podařilo se nám sestavit tři útoky. Dva za starou gardu, kde jsme se vzájemně doplňovaly, a děvčata ve věku od 8 do 15 let, která běžela v kategorii „starší děti“. Vzhledem k tomu, že tato sestava funguje jen krátce, běžely dívky perfektně a reprezentovaly nás, jak se patří. Byly moc šikovné, i když některé mokré, ale to k tomu prostě patří.

Načerpali jsme zde od ostatních družstev nové nápady, které použijeme v příští sezóně.

Na závěr nesmím zapomenout zmínit, že ženy skončily mezi Starou gardou na krásném 2. místě. Ostatním se na bednu tentokrát nepodařilo dostat. A mašina tentokrát šlapala na jedničku. Díky našim strojníkům.

Děkuji za doplnění ženského týmu Honzovi Bergmanovi a Petrovi Růžičkovi.

Těším se s Vámi na příští sezónu, která nám většinou začíná závodem v Nové vsi.