Blíží se sezóna svateb. V TK Rytmus v Bakově vás naučí svatební tance

V TK Rytmus v Bakově vás naučí svatební tance. Foto: TK Rytmus

Vypadá to, že se blýská na lepší časy a rozvolňování dává zelenou větším a hezčím svatbám. Tanec je součástí každé svatby a neměl by chybět ani romantický svatební tanec novomanželů. V tanečním klubu Rytmus Bakov nad Jizerou vám nejen se svatebním tancem novomanželů rádi pomůžou. A co vlastně je ten svatební tanec je?

„Svatební tanec je prvním tancem novomanželů, který se většinou tancuje po svatební hostině. Jedná se o velice speciální chvíli, kdy jste pod drobnohledem všech svatebčanů a společně se svou polovičkou si užíváte velice romantickou atmosféru a tančíte na vaši oblíbenou píseň,“ vysvětluje taneční lektorka Simona Tejcová. „Pro spoustu lidí to může být stresující situace, jelikož se nikdy tančit neučili nebo by chtěli předvést něco víc než klasický ploužák,“ dodává lektorka.

Lektoři z TK Rytmus pro vás připraví choreografii na vámi vybranou písničku a kroky přizpůsobí vašim požadavkům a vaší taneční úrovni. Svatební tanec zvládne každý, ujišťují lektoři. Pro více informací navštivte webové stránky www.cooldance.cz.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top