Denní centrum pro seniory Jizera letos oslaví patnáctiny

Denní centrum pro seniory Jizera letos oslaví patnáctiny. Foto: Denní centrum pro seniory Jizera

Denní Centrum pro seniory JIZERA v letošním roce oslaví 15 let. A právě k tomuto jubilejnímu výročí své působnosti centrum připravuje na rok 2024 spoustu akcí a besed nejen pro své seniory, ale také pro širokou veřejnost. Vyvrcholením těchto celoročních událostí bude říjnový společenský večer v mnichovohradišťském divadle, kde se již teď můžete těšit na talkshow se známou českou herečkou Sandrou Pogodovou.

Marcela Friedrichová, zakladatelka centra, začala s jednoduchým snem. Vytvořit bezpečné a přátelské prostředí pro seniory a osoby se zdravotním postižením. A za 15 let usilovné práce se tato vize proměnila v pevně zakořeněnou realitu, kde je každý uživatel centra vnímán s láskou a respektem. Denní stacionář poskytuje nejen odbornou péči, ale také služby, které umožňují uživatelům zachovat stávající sociální vztahy a vazby. Sociálně aktivizační služby pak nabízí rukodělnou činnost, tréninky paměti, kurzy angličtiny, přednášky a další společné aktivity. Marcela Friedrichová věří, že každý člověk, bez ohledu na věk či zdravotní stav, má právo na plnohodnotný a radostný život.

Za 15 let působnosti se Denní centrum pro seniory JIZERA stalo nedílnou součástí města Bakova nad Jizerou a později i Mnichova Hradiště. Plány na rok 2024 slibují zajímavé akce, určitě se máte na co těšit.

Pro více informací o aktivitách centra nás můžete sledovat na sociálních sítích nebo na www.dcjizera.cz.

Veronika Vynikalová, Denní centrum pro seniory JIZERA 

Mohlo by vás také zajímat:

 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top