Dobrá zpráva pro obyvatele regionu: Klaudiánova nemocnice obnovuje plánované operace

Logo Klaudiánovy nemocnice

Díky příznivému vývoji epidemiologické situace v regionu může mladoboleslavská Klaudiánova nemocnice od pondělí 26. dubna začít s postupnou obnovou plánované operativy. Pacienti budou postupně kontaktováni pracovníky jednotlivých oddělení nemocnice s novým termínem operace.

Při nástupu do nemocnice musí pacient předložit negativní test PCR, který nebude starší 48 hodin (případně 72 hodin u pacientů přijímaných k výkonu v neděli a pondělí). K PCR testu se pacient včas dostaví na odběrové místo v nemocnici, kde pracovníkům sdělí, že je objednán k operaci, a uvede oddělení a termín.

„Nemocnice žádá veřejnost o trpělivost, protože tato péče bude obnovována postupně dle kapacitních možností ARO, JIP a sálů,“ upozornila mluvčí nemocnice Hana Kopalová. Případná další opatření jednotlivých oddělení najdete na webových stránkách nemocnice pod daným oddělením.

Klaudiánova nemocnice dále vyzývá pacienty, aby respektovali objednací časy na vyšetření v ambulancích a neseděli v čekárnách preventivně před termínem vyšetření. Tímto opatřením se eliminuje počet čekajících pacientů v čekárně na nezbytné minimum a nebude docházet ke kumulaci většího počtu lidí v jedné místnosti.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top