Klub českých turistů Mnichovo Hradiště zve na první jarní aktivity. Vydejte se s ním do královédvorské zoo i za krásami Prahy

Klub českých turistů Mnichovo Hradiště zve na první jarní aktivity. Vydejte se s ním třeba za krásami Prahy. Foto: KČT

Mnichovohradišťský odbor Klubu českých turistů (KČT) přináší pozvánky na první jarní aktivity:

Čtvrtek 3. března 2022: Zimní zoo ve Dvoře Králové nad Labem

Seniorský výlet s Jitkou Thorovskou se srazem v 7.45 na autobusové zastávce na Masarykově náměstí.

Seniorský rychlovýlet Peklo - bledule Heleny Pöllové

Přesný termín konání akce se dozvíte z webu a facebooku. Případně se spojte včas s Helenou Pöllovou (helena.pollova@seznam.cz), ať vám dá včas vědět, až výlet zorganizuje.

Seniorský rychlovýlet Jarní Sobotka

Další výlet pod organizační hlavičkou Heleny Pöllové proběhne na konci března. I u tohoto výletu platí vše výše uvedené.

Sobota 26. března 2022: Za krásami Prahy

Rodinný výlet s Markétou Tomášovou se srazem v 8.40 na vlakovém nádraží v Mnichově Hradišti. Půjde o první výlet z cyklu výletů, jež bude KČT pravidelně nabízet vždy na jaře a na podzim.

100 jarních kilometrů

Od 1. března 2022 až do 20. června 2022 můžete sbírat kilometry pěšky, na běžkách, na kole či koloběžce. Stačí se zaregistrovat na webu a začít sbírat kilometry – ať už individuálně, nebo v rámci společných výletů organizovaných KČT.

Dubnová výzva 10 000 kroků

Od 1. března 2022 je možné se registrovat do dalšího ročníky výzvy 10 000 kroků. Po celý duben pak budete moci sami za sebe či v rámci týmu sbírat body za nachozené kroky (v rámci chůze, běhu, nordic walkingu) s tím, že počet bodů je ovlivněn jednak množstvím kilometrů, ale i věkem a BMI účastníka. Samotná výzva pak odstartuje 1. dubna 2022. Více informací na webu výzvy.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top