Kniha kresleného humoru vozíčkáře z Bakova se dočkala dotisku

Kniha kresleného humoru vozíčkáře z Bakova se dočkala dotisku. Foto: Petr Novák

Před Vánocemi vyšla kniha celoživotní tvorby bakovského vozíčkáře a kreslíře humoru Jiřího Flekny (1959–2021) s názvem Když sranda vzniká v posteli. Vzhledem ke zpoždění dodávek materiálu bylo původně k dispozici pouze 100 výtisků, které zmizely jak mávnutím proutku. Před pár dny však z tiskárny dorazil dotisk, takže pokud knihu ještě nemáte, neváhejte s objednávkou.

Kniha obsahuje 130 vtipů a doplněna je řadou fotografií a zajímavostí z autorova života. V celobarevném provedení a pevné vazbě je k dostání za příznivou cenu 150 korun a v Hradišti ji můžete zakoupit v knihkupectví Hany Otáhalové. Další prodejní místa, možnost zaslání knihy poštou i veškeré další podrobnosti najdete na www.spokojeny-domov.cz/jiri-flekna.

Výtěžek z prodeje knihy bude věnován na podporu terénních sociálních služeb Spokojeného domova, který se stará o to, aby handicapovaní lidé mohli žít – a případně i tvořit – doma. Tak jako samotný Jiří Flekna, který byl jedním z jeho prvních klientů. I když už není mezi námi, Spokojený domov se o něj symbolicky stará dál.

Na jaro se plánuje slavnostní křest knihy, o kterém vás budeme na našem webu informovat.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top