Kožní ambulance v Hradišti bude dočasně uzavřena

Kožní ambulance na poliklinice v Mnichově Hradišti bude dočasně uzavřena. Ilustrační foto: Wikimedia Commons/ŠJů

Mnozí občané Mnichova Hradiště již zaznamenali informaci, že od 16. srpna bude dočasně uzavřena kožní ambulance na poliklinice v Mnichově Hradišti. To v některých vyvolalo obavy, kdy a zda vůbec se ordinace opět otevře. Zejména pro starší lidi je dostupnost lékařů ve městě klíčová, ne pro každého je pohodlné dojíždět například do Mladé Boleslavi. Čtenáře však můžeme ujistit, že uzavření kožního v Hradišti je skutečně jen dočasné.

Kožní ambulance v Mnichově Hradišti spadá pod Oblastní nemocnici Mladá Boleslav. „Během léta je vždy omezen provoz ambulancí napříč nemocnicí. Důvodem jsou dovolené a plánované odstávky,“ sdělila nám mluvčí nemocnice Hana Kopalová.

Letos letní personální provoz ambulance kromě dovolených komplikuje také odchod jedné z lékařek do důchodu, ale dle dostupných informací je již za ni sehnána náhrada. „Předpokládaná doba uzavření ordinace bude 4–8 týdnů,“ říká starosta Mnichova Hradiště Ondřej Lochman, který již o situaci jednal s ředitelem nemocnice. Začátkem podzimu by se tedy pacienti s kožními onemocněními měli dočkat opětovné dostupnosti ambulance v našem městě.

Po dobu uzavření ambulance v Hradišti dispozici jsou kožní ambulance v mladoboleslavské nemocnici.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top