Letošní sousedská slavnost se uskuteční v sobotu 17. září

Sousedská slavnost v roce 2021. Foto: Petr Novák

Jak už je v Mnichově Hradišti dobrým zvykem, každoročně je jedna sobota v září věnována Sousedské slavnosti. A protože čas běží, organizátoři – spolek Žijeme pro Hradiště a Klub – již chystají letošní ročník, který se odehraje 17. září.

Program bude tradiční, opět budou stánky s výrobky místních živnostníků, svoji činnost budou přibližovat různé spolky, sdružení a organizace. A pochopitelně budou nejrůznější dobroty, sladké, slané, teplé, studené, masité i vegetariánské. V programu se objeví také několik novinek, ale ty si organizátoři zatím nechávají pro sebe. Stejně tak neprozradí hlavní hudební program. Každopádně zahrají místní i poněkud přespolní kapely, svá vystoupení bude mít i ZUŠ a některé místní školy.

Aby vše bylo správně a včas nachystáno, organizátoři vyzývají všechny zájemce o stánky a místa pro své aktivity, aby včas podali přihlášku se všemi potřebnými údaji a požadavky – lze je buď přímo vyplnit nebo stáhnout a vytisknout z webových stránek městského úřadu. Druhou možností je vyzvednout si formulář u Dagmar Motlové alias farmářky z Ráje v jejím obchodě na náměstí. Uzávěrka přihlášek je 31. července.

Zdroj: Kamelot č. 7/2022

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top