Malyra shání sestru pro domácí zdravotní péči, fyzioterapeuta a personalistu

Malyra shání sestru pro domácí zdravotní péči, fyzioterapeuta a personalistu
Malyra shání sestru pro domácí zdravotní péči, fyzioterapeuta a personalistu
Malyra shání sestru pro domácí zdravotní péči, fyzioterapeuta a personalistu

Společnost Malyra je poskytovatel zdravotních služeb v našem regionu s tradicí již od roku 1998. Poskytuje lidem služby formou domácí zdravotní péče a ambulantní i domácí fyzioterapie – rehabilitace. Chcete se stát součástí jejího týmu? Aktuálně máte příležitost hned na třech pozicích.

Na všech pozicích vás čeká prima zázemí menší rodinné firmy, individuální přístup a ochota vždy pomoci a poradit, možnost realizace vašich nápadů v případě, že budou mít hlavu a patu, a v neposlední řadě bohatý balíček benefitů: služební auto a mobilní telefon s možností používání i k soukromým účelům, pravidelné odměny, zdravotní volno, formální i neformální akce pro zaměstnance, další vzdělávání, příspěvky na penzijní a životní připojištění, slevy na regenerační služby aj.

Na pozici sestry v domácí zdravotní péči je nutné vzdělání v oboru všeobecná sestra (i bez praxe), řidičský průkaz skupiny B a schopnost pracovat individuálně i v týmu. Spolupráce je možná formou pracovního poměru (i na zkrácený úvazek), eventuálně DPP/DPČ.

Dále Malyra hledá fyzioterapeuta či fyzioterapeutku pro středisko v Mnichově Hradišti v budově sokolovny. Podmínkou je vzdělání v oboru a kladný vztah k pacientům.

Pokud jste spíš kancelářský typ, i pro vás má Malyra práci. Shání personalistku či personalistu. Důležité je mít minimálně středoškolské vzdělání, předchozí zkušenosti z personalistiky minimálně jeden rok, znalost české pracovněprávní problematiky, schopnost samostatného řešení úkolů, koncepční a analytické myšlení, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ochota se učit, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office) a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Pracoviště je ve Veselé u Mnichova Hradiště, po domluvě je možnost občasné práce z domova.


Zaujala vás některá z uvedených pozic? Podrobnosti najdete na webu Malyry, telefonním čísle 777 831 749, případně můžete rovnou poslat životopis na personalni@malyra.cz.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top