Již pošesté hledali dobrovolníci z mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice ježíšky, aby mohli splnit vánoční přání pacientům na oddělení následné péče v Mladé Boleslavi i v Mnichově Hradišti. Díky darům veřejnosti se opět podařilo rozdávat radost a naději v předvánočním čase.














