MUDr. Jan Krbušek slaví 101. narozeniny

Foto: Klaudiánova nemocnice
Foto: Klaudiánova nemocnice

MUDr. Jan Krbušek slaví 16. dubna 2024 své 101. narozeniny. Celý život pracoval jako pediatr a vedoucí lékař polikliniky v Mnichově Hradišti.

V minulém týdnu ho navštívily doma emeritní primářka dětského oddělení Alena Štolcová a manažerka externích zdravotních služeb Klaudiánovy nemocnice Hana Homoláčová. Dámy s sebou přivezly gratulace a dárky od praktických pediatrů z Mladoboleslavska, od Klaudiánovy nemocnice a pojišťovny ZPŠ. Nemocnice o tom informovala na svém facebooku.

„Strávily jsme v jejich společnosti příjemné chvíle a vedly dlouhý rozhovor. Před rokem vyšel v našem nemocničním magazínu obsáhlý článek o panu doktorovi, ze kterého je patrné, jak aktivní život vedl. A to je snad i důvodem jeho fyzické i duševní aktivity v tomto věku. Samozřejmě k tomu přispívá jeho smysl pro humor, který sdílí spolu s manželkou a péče jejich syna Davida. Pane doktore gratulujeme a přejeme Vám i sobě, abychom Vás mohly navštívit s gratulací ještě mnohokrát!“ řekla emeritní primářka Alena Štolcová.

O Janu Krbuškovi se také dočtete na webu Klaudiánovy nemocnice, kde Alena Štolcová vzpomněla v delším článku na tohoto lékaře přesně před rokem při příležitosti jeho 100. narozenin.

Redakce webu mnichovohradistsko.cz se připojuje ke gratulaci a přeje především hodně zdraví!


Foto: Klaudiánova nemocnice

Mohlo by vás také zajímat:

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top