Na třech místech v Turnově podpoříte dobrou věc. Nadace Euronisa pomáhá Spokojenému domovu

Spokojený domov, o. p. s., se zapojil do regionální veřejné sbírky „Pozvedněte slabé“, která podporuje sociální a charitativní aktivity na území Euroregionu Nisa.

Přijďte si v Turnově dobře nakoupit do Potravin Domino, Pekařství U Alžběty či do Špetky a ještě přispět na dobrou věc!

Spokojený domov, o. p. s., se zapojil do regionální veřejné sbírky „Pozvedněte slabé“, která podporuje sociální a charitativní aktivity na území Euroregionu Nisa. Pořadatelem sbírky je Nadace Euronisa, se kterou Spokojený domov již v minulosti spolupracoval. 

Nadace Euronisa dala Spokojenému domovu k dispozici tři zapečetěné pokladničky, které jsou umístěny na třech místech v Turnově: Potraviny Domino, Pekařství U Alžběty a Špetka (obchod se zdravými potravinami).

„Na všech třech místech velice vstřícně vyhověli našemu požadavku umístit sbírkové pokladničky právě v jejich firmě a my jsme jim za to velice vděční,“ řekla Martina Michalcová ze Spokojeného domova

Výtěžek bude použit na podpůrné prostředky (vitamíny a další zdraví podporující výživové doplňky) pro zaměstnance Spokojeného domova, který vznikl v Mnichově Hradišti a již mnoho let poskytuje terénní sociální služby i na území Turnovska.

„Díky péči a pomoci našich terénních pracovníků, kterým jsou podpůrné prostředky určeny, budou moci naši klienti – senioři a osoby se zdravotním znevýhodněním setrvat ve svém domácím prostředí,“ dodává Martina Michalcová.

Pokud nemáte zrovna cestu do Turnova, můžete pomoct také sdílením tohoto příspěvku.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top