Sbor dobrovolných hasičů Obruby zve v pátek 29. května do kostela Nejsvětější Trojice na Všeborsku na tradiční Noc kostelů. Návštěvníky čeká hudební program, povídání o regionu i posezení před kostelem.
Hudební doprovod zajistí Zámecké saxofonové kvarteto Josefa Žemličky. Pod vedením Josefa Žemličky a garanta souboru Jaroslava Jelínka vznikl zajímavý projekt, který nabízí klasický i moderní repertoár saxofonového kvarteta.
Součástí večera bude také povídání Ingrid Mendlíkové z Bechova, která je místní kronikářkou a badatelkou zdejšího regionu.
Program začne v 17 hodin otevřením kostela. Od 18 do 19 hodin se uskuteční koncert saxofonového kvarteta a ve 22 hodin bude kostel uzavřen.
Kostel bude vyzdoben květinovými dekoracemi a připravené bude také občerstvení i posezení před kostelem. Vstupné je dobrovolné a výtěžek z akce organizátoři využijí ve prospěch kostela.
Kostel Nejsvětější Trojice bude přístupný také po celý následující víkend.









