Noční pochod z Jičína do Hradiště, podzimní Kozákov a mnoho dalšího. Klub českých turistů zve na říjnové aktivity

KČT má v říjnové nabídce i úplnou novinku, a sice noční pochod z Jičína do Mnichova Hradiště. Foto: archiv KČT

Je tu říjen a s ním jako tradičně začátkem měsíce přicházejí tipy na trávení volného času s mnichovohradišťským Klubem českých turistů (KČT) ve společnosti dalších výletů chtivých zájemců.

Již v neděli 3. října čeká zájemce výlet do okolí Kryštofova Údolí. Obzvlášť zajímavý zážitek bude přeprava transbordérem. Sraz v 7.55 na vlakovém nádraží v Mnichově Hradišti.

Následující neděli  – 10. října – vás KČT zve na podzimní Kozákov. Procházka podzimně se zbarvující přírodou bude jistě nezapomenutelná. Sraz v 8.45 na vlakovém nádraží v Mnichově Hradišti.

Víkend v polovině října bude zasvěcen putování krajem Labských pískovců a stolových hor s Lukášem Umáčeným – kapacita výletu je sice již naplněna, ale mohou se hlásit náhradníci.

KČT má v říjnové nabídce i úplnou novinku, a sice noční pochod z Jičína do Mnichova Hradiště, a to v noci z pátku na sobotu 22.–23. října. Sraz nočních výletníků bude v 16.45 na vlakovém nádraží v Mnichově Hradišti.

„A jak už to tak bývá, nechte se překvapit, zda si pro vás Helena Pöllová připraví nějaký seniorský výlet. Dáme vědět, pokud ano,“ dodává k říjnovým výletům předsedkyně KČT Mnichovo Hradiště Markéta Tomášová.

Popdrobnosti o jednotlivých výletech a další informace o činnosti místního odboru KČT naleznete na jeho webu či facebookovém profilu. Sledujte alespoň jeden z těchto informačních kanálů, ať vám opravdu nic neunikne!

KČT se v říjnu zapojuje také do jedné celorepublikové  akce. „Kdo by se chtěl do pohybu opravdu opřít, bude mít jedinečnou šanci v rámci výzvy 10 000 kroků, která potrvá po celý říjen,“ láká Markéta Tomášová. V Mnichově Hradišti tuto výzvu zaštiťuje město ve spolupráci s KČT. Svou účastí se zapojíte do bodovací soutěže o ceny, budete virtuálně putovat s ostatními, zjistíte, kolik toho denně ujdete, a poznáte své okolí. Více informací i možnost registrace naleznete na webu výzvy.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top