Nová kniha o Bakovsku je již v prodeji

Kniha o Bakovsku je v prodeji

Historicky zcela první celobarevná publikace o Bakovsku, nazvaná Bakov nad Jizerou – rozcestí středního Pojizeří, je na světě. Ačkoliv její slavnostní představení, které se mělo konat v neděli 28. listopadu v rámci adventních trhů na bakovském náměstí, bylo zrušeno, prodej byl již zahájen.

Knížku si můžete zakoupit v Bakově nad Jizerou na městském úřadě, v knihovně nebo v papírnictví u Martiny Folwarczné u železniční zastávky. Mimo Bakov je k dostání také v Mnichově Hradišti v knihkupectví Hany Otáhalové a v Mladé Boleslavi v knihkupectví Kanzelsberger v OC Olympia.

Kdo je zdaleka, může si knihu objednat i poštou na fakturu s platbou předem či na dobírku. Stačí napsat na e-mail na info@dvoraksystems.com a uvést počet kusů a způsob požadované platby.

Publikace v ceně 475 Kč vás na 224 barevných stranách přehlednou a moderní formou seznámí se všemi reáliemi Bakova a okolí: jeho historií, kulturou, přírodou, osobnostmi a mnoha dalšími zajímavostmi. Text doplňuje přes 450 aktuálních i unikátních historických fotografií.

Kniha je navíc vybavena speciální „virtuální“ nadstavbou v podobě videí a interaktivních map, které budete moci aktivovat prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů.

Náročný knižní projekt, jehož autorem je Vojtěch Dvořák, vznikal intenzivně přes dva roky a jeho hlavním partnerem je město Bakov nad Jizerou.

 

 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top