Od března dochází v Hradišti ke změně v programu bohoslužeb

V děkanském kostele sv. Jakuba v Mnichově Hradišti se bude v neděli konat opět jen jedna bohoslužba, a to v pozměněném čase: 9.30. Foto: Petr Novák
Program bohoslužeb ve farním obvodu Mnichovo Hradiště v roce 2022. Zdroj: Římskokatolická farnost Mnichovo Hradiště

Od března dochází ke změně bohoslužebného programu v mnichovohradišťském farním obvodu. V děkanském kostele sv. Jakuba v Mnichově Hradišti se bude v neděli konat opět jen jedna bohoslužba, a to v pozměněném čase: 9.30.

Podrobný program bohoslužeb v celém obvodu je v tabulce na konci článku. Veškeré podrobnosti a aktuální informace najdete také na webu farnosti.

„Je dobré, aby se farnost opět sešla v neděli pohromadě. Také chceme vyhovět zvláště našim přibývajícím rodinám s dětmi a rovněž je mým zájmem, aby byla příležitost po mši sv. se sejít k přátelskému setkání. K tomu má sloužit i nově budované společenské zázemí fary. To má být k dispozici nejen farnosti, ale také potřebě občanům i návštěvníkům našeho milého města,“ vysvětluje děkan Pavel Mach.

Vzhledem k časovému posunu nedělní bohoslužby se rovněž posune i nedělní vyzvánění hradišťských kostelních zvonů, a to až na 9.15.


Program bohoslužeb ve farním obvodu Mnichovo Hradiště v roce 2022. Zdroj: Římskokatolická farnost Mnichovo Hradiště

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top