V únoru hraje divadlo dětem, uvádí poetický program pro zamilované i klasickou komedii

V únoru hraje divadlo dětem, uvádí poetický program pro zamilované i klasickou komedii

Mnichovohradišťské divadlo připravilo na únor pestrou nabídku. Zahraje dětem, uvede poetický program pro zamilované i klasickou komedii.

Pohádky do kapsy
Nejkrásnější české pohádky ve hravém a vtipném podání s písničkami potěší i pobaví předškoláčky i celé rodiny. Přijďte s našimi nejmladšími diváky na setkání s Karkulkou, Perníkovou chaloupkou, Princeznou na hrášku, Budulínkem i se zvířátky, která přemohla loupežníky. Prožijeme společně vzácné příběhy o přátelství a lásce, o statečnosti i obyčejných lidských slabostech, kde dobro nakonec vždycky zvítězí. Na pohádku v sobotu 10. února si vyhraďte více času, trvá 80 minut.

Loudadlo: Na kouzelném paloučku
V úterý 20. února od 17 hodin se k nám už poněkolikáté vracejí naši kamarádi ze skupiny Loudadlo. Když zakokrhá kohout, znamená to, že začíná den. Sluníčko slíbí měsíčku, že když půjde spinkat, bude mu pak vyprávět, co se zatím „na kouzelném paloučku“ odehrálo. Těší se na vás tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný „šoumen“ myšák Kiko, který se vám rád předvede v plné parádě! Podíváte se také na rybičky pod hladinou, proletíte se s papírovými draky široko-daleko a na palouček zavítají kamarádi Jů a Hele. 

Cestami lásky
15. února, den po svátku sv. Valentýna, si divadlo připravilo chuťovku. Koncert s názvem Cestami lásky je hudebně-literární kompozicí, kde se prolínají písně a poezie, jejichž pojítkem je motiv milenecké lásky, její krásy a jejích úskalí. V programu došlo k malé změně, místo Jana Šťastného provede večer mluveným slovem Valerie Zawadská. Zbytek účinkujích se nemění: Pavla Švestková – mezzosoprán, Jaromír Klepáč – klavír.

Jak je důležité býti (s) Filipem
Pojďme si užít den v divadle navíc, a to opravdovou klasiku v moderním pojetí. Jsme důvtipní. Jsme seriózní. Jsme dobře vychovaní. Jsme elegantní. Někdy ale, když se nikdo nedívá, vášnivě jíme, chodíme v ponožkách a věříme na osud. Ryze britská studie žen, mužů, vztahů a stereotypů, kterým dobrovolně a s úsměvem podléháme. Jak je důležité psát si deník? Jak je důležité znát Bunburyho? Jak je důležité vypadat vždycky dokonale? Jak je důležité jíst koblihy s klidem? Jak je důležité jmenovat se Filip? Komedie mnoha párů, které nepodceňují styl a nepřeceňují pravdu. 29. února hrají: Michael Vykus, Radek Zima, Lilian Fischerová, Jana Trojanová, Stanislava Jachnická, Simona Vrbická-Koptová, Miroslav Dvořák a Lukáš Kofroň. 

Veškeré podrobnosti najdete na webu divadla.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top