Vánoční přání od poslance a místostarosty Ondřeje Lochmana: bezpečný domov a kousek štěstí

Vánoční přání od poslance a místostarosty Ondřeje Lochmana: bezpečný domov a kousek štěstí

Vážení čtenáři,
oslovili jsme zajímavé osobnosti se vztahem k našemu regionu, aby nám napsaly pár slov vánočního poselství a přání pro čtenáře. Přinášíme příspěvek prvního z oslovených, poslance PSP ČR a místostarosty města Mnichovo Hradiště Ondřeje Lochmana.


Vážení a milí, rád bych Vám popřál hodně štěstí, zdraví a klidu v kruhu Vašich nejbližších a v teple rodinného krbu. Jakkoli se může zdát, že jde o přání všední, snad mi dáte za pravdu, že opak je pravdou.

Události letošního roku nám ukazují, že právě tyto zdánlivě obyčejné věci, jako je možnost trávit čas s rodinou a přáteli, být zdravý, mít bezpečný domov a snad i kousek štěstí, jsou v našich životech nepostradatelné. Během letošního roku, který z pohledu mezinárodních vztahů patřil k nejnapjatějším za celá desetiletí, jsem si mnohokrát opakoval, jaké máme štěstí, že žijeme právě v České republice. A to přes všechny naše problémy, kterých, nutno podotknout, není málo a které nemá smysl připomínat na těchto předvánočních řádcích. Radujme se, veselme se, važme si toho, co máme, využijme vánočních svátků k odpočinku a očistě ducha. Vánoce jsou odpradávna vnímány jako začátek něčeho nového a nadějného. Budeme-li je tak prožívat, bude nám to všem jen ku prospěchu.

Je mi potěšením, že Vás mohu letos pod dvou nestandardních letech pozvat do Mnichova hradiště opět na dva tucty adventních akcí. Pokud se potkáme na jarmarku, některém vánočním koncertě, u Jizery při vypouštění lodiček Ježíškovi nebo na náměstí u vánočního stromu, budu tomu rád. Krásné Vánoce a ještě jednou hodně štěstí a zdraví Vám všem.

Ondřej Lochman

 

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top