Vydejte se na Slovanskou epopej i do muzea Vladimíra Menšíka. Spolek pořádá autobusový zájezd

Vydejte se na Slovanskou epopej i do muzea Vladimíra Menšíka

Ve středu 26. října vypravuje mladoboleslavský spolek Senioři nejen sobě autobus, který zájemce vezme na výlet na Moravu. Jeho cílem bude Moravský Krumlov a Ivančice, konkrétně návštěva Muchovy Slovanské epopeje, Muzea Alfonse Muchy a Vladimíra Menšíka a Muzea RAF Emila Bočka.

Autobus od Domu kultury v Mladé Boleslavi odjíždí v 6 hodin a při větším počtu zájemců z Bakova nad Jizerou, Veselé a Mnichova Hradiště bude zastavovat i na těchto místech. V 10 hodin začne komentovaná prohlídka zámku Moravský Krumlov, ve 12 hodin se výprava přesune do Ivančic, kde budou následovat prohlídky muzeí a volný program. V 16.30 hodin se dá autobus na zpáteční cestu. Příjezd do Mladé Boleslavi se očekává kolem 19.30 hodin.

Cena dopravy činí 660 Kč a je vypočítaná na základě aktuálních cen pohonných hmot. Přihlásit se na zájezd lze e-mailem na info@ seniorinejensobe.cz nebo osobně na sekretariátu společnosti Malyra (Na Návsi 229, Veselá) nebo na pracovišti fyzioterapie Malyry (Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště).

Bližší informace poskytne koordinátor výletu Josef Bucman na telefonu 733 505 832.

 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top