250 Český ráj. Unikátní běžecká štafeta se blíží

250 Český ráj. Unikátní běžecká štafeta se blíží. Foto: pořadatelé

Blíží se již druhý ročník unikátní běžecké štafety v našem okolí. Závod 250 ČESKÝ RÁJ se uskuteční po celém území Českého ráje od pátečního odpoledne 17. září 2021 do následujícího sobotního večera. Jedná se o štafetový závod pro osmičlenné týmy, kdy každý z běžců absolvuje třikrát zhruba 10kilometrový úsek nádhernou krajinou Českého ráje. Celkem tedy přibližně 250 kilometrů, proto „dvěstěpadesátka“.

Pořadatelé připravili pro podzimní závod sportovní lahůdku. V hlavní kategorii budou obhájci titulu, tým WHY NOT, vyzváni ambiciózním teamem KALOKAGATHIA, vítězi VLTAVA RUN z loňského roku a letošního RUN LABE RUN. Do souboje se přidá první štafeta HORY BORY 2020 team AC GOMANGO. Na startu se tak sejde elitní skupina vítězů těch největších štafetových běhů v Čechách. Pětice teamů do elitní vlny vystartuje společně ve stejný čas, čímž ještě zvýší atraktivitu tohoto sportovního klání.

Celkem se na startu sejde 80 týmů. Start a cíl závodu je umístěn do kempu Sedmihorky. Mnichobohradišťskem vedou trasy Příhrazy – Dneboh, Dneboh – Branžež, Branžež – Kněžmost a Kněžmost – Kost.

Registrace na závod je již bohužel uzavřena, ale již nyní je známý termín příštího ročníku: 27. až 28. května 2022. Registrace na něj bude otevřena již v neděli po ročníku letošním, tedy 19. září 2021.

Více informací, detailní popis trasy a další zajímavosti naleznete na webu nebo facebooku soutěže.
 

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top