Co mají společného Olympic, Amy Winehouse, Maria Montessori a kocour Garfileld? Dozvíte se v květnu v kině

Co mají společného Olympic, Amy Winehouse, Maria Montessori a kocour Garfileld? Dozvíte se v květnu v kině

Kino Mnichovo Hradiště nabídne i v květnu bohatý program.

Dokument o skupině Olympic a Petru Jandovi natočila renomovaná dokumentaristka Olga Malířová Špátová a má název Django.

Velké britské jazzové zpěvačce Amy Winehouse je věnován hraný film Back to Black (název jejího posledního alba) a zobrazuje nejen její hudební kariéru, ale i tragický životní osud poznamenaný anorexií, drogami a alkoholem.

Maria Montessori (1870–1952) byla italská lékařka a pedagožka, která celý život věnovala výuce postižených dětí. Její metoda se stala světoznámou a dodnes se používá jako alternativní způsob výuky pro všechny děti. Celovečerní film Maria Montessori zachycuje dramatický a dojemný příběh jejího života.

Vtipný, ale zároveň tragický snímek Club Zero ukazuje, jak zničující může být propagace tzv. zdravého stravování pro dospívající mládež, pokud ji provádí nebezpečná manipulátorka.

Z další filmové nabídky můžete vidět titul Kaskadér s Ryanem Goslingem v hlavní roli. Je to romantické drama o muži, který ani po těžkém zranění nedokáže žít bez filmu, a hlavně bez své bývalé lásky, známé režisérky.

Sportovní snímek Rivalové je z tenisového prostředí, ale kromě soupeření tenisového nabízí i soupeření v lásce. V hlavní roli uvidíte krásnou Zendayu. Fanouškům akčních filmů a Šíleného Maxe přinášíme poslední novinku režiséra Georga Millera Furiosa: Sága Šíleného Maxe.

Pro děti kino uvede dvě nové pohádky – českou Princeznu na hrášku a animovaného kocoura Garfielda ve snímku Garfield ve filmu.

Těšit se můžete také na opakování známých a navštěvovaných filmů, např. Jeden život, Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí a Tady Havel, slyšíte mě?

Dopolední středy mají na programu české komedie Matka v trapu a Sladký život.

Kompletní program včetně možnosti rezervací najdete na webu kina.

Zdroj: Kino Mnichovo Hradiště

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top