Když se řekne Ludmila…

Když se řekne Ludmila…
Když se řekne Ludmila…
Když se řekne Ludmila…
Když se řekne Ludmila…

Někdo se pousměje a vzpomene si na svou první lásku, jinému se vybaví první zkušenosti s červeným vínem. Jen zasvěcení vědí, že Ludmila je také dům na kraji Veselé, kde Malyra, s. r. o., poskytuje nejen zdravotní, ale i sociální služby formou osobní asistence v bezbariérových bytech, pobytové a ambulantní odlehčovací služby a odborné sociální poradenství.

Všichni uživatelé služby mají, stejně jako všichni lidé, své sny, přání a touhy, které se jim snažíme splnit a zpříjemnit jim dny na Ludmile. Někteří uživatelé zde našli nový domov, jiní sem jezdí „na dovolenou“. 

I přesto, že nekřičíme do světa o své existenci, věříme, že nejlépe za nás mluví naše činy a naši spokojení lidé, kteří se k nám rádi vrací, a my jim tímto děkujeme za projevenou důvěru.

Pečujete o rodinného příslušníka a potřebujete si od péče dočasně odpočinout? Pak jsou pro vás určeny naše odlehčovací služby, tedy dočasná pobytová či ambulantní péče.

Pokud se zajímáte o možnost péče trvalé, můžete využít našich bytů s osobní asistencí.

A potřebuje-li jen nezávazně poradit, je tu pro vás naše sociální poradenství.

Veškeré informace o všech zmíněných službách a příslušné kontakty najdete na https://malyra.cz/dum-ludmila/.

Chcete-li podpořit naši snahu, přispějte na náš transparentní sbírkový účet 324787516/0300. Uvítáme i sebemenší finanční dar, a jak říká staré přísloví, kdo rychle dává, dvakrát dává.

tým společnosti Malyra

Když se řekne Ludmila…

Když se řekne Ludmila…

Když se řekne Ludmila…

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top