Kemp vítězů míří opět do Mnichova Hradiště

Kemp vítězů míří opět do Mnichova Hradiště. Foto: kempvitezu.cz

Letní atletický Kemp vítězů letos nabídne v Mnichově Hradišti hned dva srpnové termíny, a to I. turnus od 7. do 11. srpna a II. turnus od 21. do 25. srpna.

Projekt, za jehož založením stojí manželský pár atletů Denisy a Adama Sebastiana Helceletových, se zaměřuje na děti ze základních škol, které pod vedením zkušených trenérů zažijí týden plný pohybu, rozvoje mentálních schopností a zdravého životního stylu.

Vedle toho, že účastníci Kempu vítězů tráví každý den sportem, zejména zaměřeným na atletické základy, hry a pohybové dovednosti, dočkají se také návštěvy olympijského sportovce, se kterým si budou moci zatrénovat, vyslechnout jeho rady a zeptat se na cokoliv, co je od profesionálního sportovce může zajímat.

Organizátoři si zakládají na individuálním přístupu k dětem, a proto je kapacita omezena pouze 40 místy. Pokud chcete vaše dítě svěřit do rukou profesionálních trenérů a olympioniků, máte už nyní možnost registrace na webových stránkách www.kempvitezu.cz, kde také naleznete všechny důležité informace. Můžete také kontaktovat přímo organizátory na e-mailu info@kempvitezu.cz.

Zdroj: město Mnichovo Hradiště

Mohlo by vás také zajímat:

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top