Křest knihy kresleného humoru vozíčkáře z Bakova se blíží. Moderovat bude Jolana Voldánová

Křest bude moderovat Jolana Voldánová, která zavzpomíná i na osobní setkání s Jiřím Fleknou (zachyceni jsou spolu na snímku z března 2018). Foto: Petr Novák
Křest knihy kresleného humoru vozíčkáře z Bakova se blíží

Odložený křest knihy kresleného humoru vozíčkáře Jiřího Flekny Když sranda vzniká v posteli se uskuteční v pátek 22. dubna 2022 od 17 hodin v Bakově nad Jizerou v sále na „Radnici“.

Publikace, která vyšla vloni v prosinci, obsahuje 130 vtipů a doplněna je řadou fotografií a zajímavostí z autorova života. Ten se dokončení knihy bohužel nedožil, zemřel 26. března 2021 ve věku 61 let.

Křest bude moderovat Jolana Voldánová, která zavzpomíná i na osobní setkání s Jiřím Fleknou (zachyceni jsou spolu na snímku z března 2018). V doprovodném programu zahraje na klávesy Jaroslav Špička z legendární kapely Diskant. A jako host přislíbil účast herec Ota Jirák.

Cena knihy je 150 Kč. K prodeji bude samozřejmě na křtu, ale pokud ji ještě nemáte a nechce se vám na křest čekat, zakoupit ji můžete také v Městské knihovně Bakov nad Jizerou a v knihkupectví a papírnictví Hany Otáhalové v Mnichově Hradišti. Další prodejní místa, možnost zaslání knihy poštou i veškeré další podrobnosti a najdete na webu Spokojeného domova.

Mohlo by vás také zajímat:

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top