Největšími červnovými lákadly v mnichovohradišťském kině budou pátý Indiana Jones a nový animovaný Spider-Man

Největšími červnovými lákadly v mnichovohradišťském kině budou pátý Indiana Jones a nový animovaný Spider-Man

I na červen připravilo mnichovohradišťské kino bohatý program, který nabídne filmy různých žánrů, tentokrát převážně zahraniční produkce.

Čeští tvůrci v červnu nabízejí málo novinek a Kino Mnichovo Hradiště promítne jednu – povídkový film O malých věcech. Zhlédnout v něm můžete dvanáct příběhů ze života dvanácti rodin v jednom bytovém domě, které jsou zdánlivě všední, ale mají vždy překvapivý závěr.

U zahraničních premiér se největší divácký zájem čeká u nového animovaného Spider-Mana s názvem Spider-Man: Napříč paralelními světy a dlouho předem avizovaného návratu Harrisona Forda jakožto Indiana Jonese v pátém pokračování známé série. Do kin vstupuje film Indiana Jones a nástroj osudu až na samém konci června. Vracíme se v něm do roku 1969, kdy vrcholilo soupeření o první ovládnutí vesmíru mezi USA a tehdejším Sovětským svazem.

Kdo máte rádi transformery, tedy roboty, co se skrývají mezi lidmi a mohou se měnit v různé objekty, přijďte na další pokračování této akční sci-fi série s názvem Transformers: Probuzení monster.

K žánru fantasy patří také film Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek. Byl natočen podle japonského komiksu o chlapci nadaném mystickými silami a poprvé vstupuje do kina v hrané podobě.

Wes Anderson je americký režisér známý svéráznými komediemi spíše artového charakteru (Grandhotel Budapešť, Psí ostrov, Až vyjde měsíc). Letos přichází s další komedií Asteroid City o městě, kde se sešly rodiny s mimořádně chytrými dětmi, aby porovnaly jejich schopnosti. Lehce nadpřirozená událost ale toto setkání poněkud zkomplikuje. Diváky určitě zaujme účast velmi mnoha známých herců (Tom Hanks, Scarlett Johansson, Margot Robbie, Jeff Goldblum a další), z nichž jeden prohlásil, že „pokud vám takový režisér nabídne roli, nikdo se neptá, co bude hrát, zkrátka řekne ano“.

Pro celou rodinu je určena francouzská komedie Nová hračka. Muž ve finanční tísni přijme místo nočního hlídače v luxusním obchodním domě. V té době bohatý vdovec slaví narozeniny svého dospívajícího syna a dovolí mu vybrat si v oddělení hraček cokoli. A chlapec si vybere nočního hlídače... Toto téma zpracoval již film Hračka z roku 1976 s Pierrem Richardem v hlavní roli.

Rodiny s dětmi jistě potěší nové hrané filmové zpracování Andersenovy pohádky Malá mořská víla. Uvidíte ji i ve 3D formátu.

Animovaný film Mezi živly ukazuje, že i zdánlivě nesmiřitelné protiklady (voda, oheň, země, vzduch) se mohou přitahovat.

Milou vzpomínkou na loňské světové filmové festivaly bude snímek Aftersun, což je pohodový citlivý film o vztahu otce a jeho dospívající dcery, kteří jsou spolu na dovolené.

Dvě středeční dopoledne bude kino promítat americký film Muž jménem Otto a českou komedii Život pro samouky.

Kompletní program včetně možnosti rezervací najdete na webu kina.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top