Tady Havel, slyšíte mě? Pravda se pořád vyplatí a Prázdniny s Broučkem. Takový je dubnový program kina

Tady Havel, slyšíte mě? Pravda se pořád vyplatí a Prázdniny s Broučkem. Takový je dubnový program kina

I na duben připravilo Kino Mnichovo Hradiště bohatý program.

Nové české filmy budou zastoupeny komedií Prázdniny s Broučkem, přičemž Brouček je starý rodinný karavan, ve kterém rodina s dvěma dětmi vyrazí na dovolenou k moři. V hlavních rolích uvidíte Barboru Polákovou a Lukáše Příkazkého.

Kino pozve také na dva dokumenty. První je o naší úspěšné biatlonistce s názvem Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí a druhý o bývalém prezidentovi Václavu Havlovi Tady Havel, slyšíte mě? Snímek zachycuje poslední tři roky života Václava Havla a nahlíží do jeho pracovního prostředí i soukromí.

Ze zahraničních filmů si nenechte ujít irské sci-fi Chudáčci oceněné čtyřmy Oscary – za výpravu, kostýmy, masky a Emmy Stone za nejlepší herečku v hlavní roli. Je to frankensteinovský příběh o oživené dívce s mozkem dítěte, která dozrává v emancipovanou ženu.

Dále kino uvede dobrodružný film Nezlomní. Je z prostředí vytrvalostních automobilových závodů v džungli Dominikánské republiky. Celý tým si na 700km trati sáhne až na dno sil a překonat problémy mu pomůže i opuštěný pes, který je doprovází.

Dětem přinese duben dva nové animované filmy – Jak zachránit draka a Fantastická parta.

Ve středu dopoledne budou na programu hororová komedie Přišla v noci a velmi oblíbená Aristokratka ve varu.

Kdo jste nestihli v minulých měsících přijít například na Manžele Stodolovy, Tancuj, Matyldo, Gump – jsme dvojka nebo Dunu: Druhou část, můžete je vidět ještě v dubnu.

Kompletní program včetně možnosti rezervací najdete na webu kina.

Zdroj: Kino Mnichovo Hradiště

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top