V dubnu zamíří do kina nové zpracování Tří mušketýrů a film z historie značky Nike

V dubnu zamíří do kina nové zpracování Tří mušketýrů a film z historie značky Nike

Dumasovy Tři mušketýry známe všichni z četby i filmů. Nejnovější francouzský výpravný film je opět dvoudílný. První část s názvem Tři mušketýři: D´Artagnan uvidíte v mnichovohradišťském kině v dubnu, druhý díl pak v prosinci.

Značka sportovního oblečení Nike je spojena s mnoha tvářemi. Jednou z nich byl nejlepší basketbalista světa Američan Michael Jordan a o jeho spolupráci s manažerem společnosti vypráví film Air: Zrození legendy. Kino nabízí ještě jeden titul podle skutečných událostí – Sázka na zlato. Je to příběh předčasně zemřelého amerického hudebního vydavatele Neila Bogarta, který stál za úspěchy mnoha rockových skupin, například KISS nebo Village People. Dále vás kino pozve na černou slovenskou komedii Invalida, která připomene divoká a bezzákonná porevoluční 90. léta, a pokračování krimithrilleru John Wick 4 s Keanem Reevesem v hlavní roli.

Dobrodružný italský film hlavně pro děti se jmenuje Zachraňte tygra a je o malém chlapci, který se snaží zachránit tygří mládě před pytláky. Francouzští filmaři se téměř po 50 letech vrátili ke klasické dětské knížce Cécile Aubryové Bella a Sebastián a natočili celovečerní rodinný film Bella a Sebastian: Nová generace. Dosud měl tento příběh jen jedno zpracování, a sice seriál z roku 1965.

Pro děti nabízí kino tři nové animované filmy – Medvěd a myška na cestách, Titina – psí polárnice a Super Mario Bros. ve filmu.

Ve středu dopoledne se bude hrát českou komedii Ostrov a americké fantasy Avatar 2: The Way of Water.

Kompletní program včetně možnosti rezervací najdete na webu kina.

Zdroj: Kino Mnichovo Hradiště

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top