Z důvodu uzavírky mostu ve Svijanech dochází k dočasné změně autobusových jízdních řádů na linkách 345 a 720

Z důvodu uzavírky mostu ve Svijanech dochází k dočasné změně autobusových jízdních řádů na linkách 345 a 720. Ilustrační foto: IDOL

Z důvodu uzavírky mostu přes železnici ve Svijanech dochází od 13. února k dočasné změně jízdních řádů linek 345 (Praha – Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště – Hodkovice nad Mohelkou – Liberec) a 720 (Praha – Mladá Boleslav – Turnov – Semily – Rokytnice nad Jizerou). Předpokládaný termín ukončení je 9. prosince letošního roku.

Přehled opatření:

Na lince 345 je v obou směrech zrušena zastávka Svijany, na nájezdu. Náhradní zastávkou je zastávka Svijany, obec. Do zastávek Loukov, žel. st. a Svijany, obec pojedou pouze vybrané spoje. Do těchto zastávek lze rovněž využít linky 720. Zastávka Příšovice, hl. sil. je zrušena z bezpečnostních důvodů. Výlukový jízdní řád je ke stažení na webu PID.

Na lince 720 jsou zrušeny zastávky Příšovice, hl. sil. a Svijany, na nájezdu. Náhradní zastávky jsou Svijany, obec, Příšovice, sídl. Vybrané spoje rovněž zastavují i v zastávce Loukov, žel. st. Výlukový jízdní řád je ke stažení na webu PID.

Zároveň dochází k jedné trvalé změně na základě vyjádřeného požadavku cestujících. Spoj s odjezdem 13.58 z Mnichova Hradiště do Mladé Boleslavi na lince 345 pojede o 5 minut dříve, tedy v 13.53.

Kategorie: 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top