Spolek seniorů o prázdninách podnikne dva výlety na jih Čech

Zámek Bechyně

Spolek senioři nejen sobě připravil na prázdniny dva výlety. Červencový povede do Tábora a Bechyně, srpnový pak do Stráže nad Nežárkou a Třeboně.

Autobusy na výlety jsou vypravovány z Mladé Boleslavi, ale při větším počtu zájemců z Mnichova Hradiště, Bakova nad Jizerou a Veselé bude autobus zastavovat i v těchto místech.

20. července 2022 se zájemci vypraví směr Tábor a Bechyně. Odjezd je z Mladé Boleslavi od Domu kultury v 6.45 (sraz v 6.30). Na programu je dopolední prohlídka města a podzemí s průvodcem a volný program, po kterém se ve 13 hodin všichni společně přesunou autobusem do Bechyně. Zde si prohlédnou zámek a následovat bude opět volný program. Mezi půl pátou a půl šestou je pak naplánován odjezd zpět. Cena dopravy je 600 Kč.

24. srpna 2022 se spolek vydá do Stráže nad Nežárkou a Třeboně. Odjezd bude v 7.00 z Mladé Boleslavi od Domu kultury (sraz v 6.45). Ve Stráži nad Nežárkou si výletníci prohlédnou Muzeum Emy Destinnové s průvodcem, poté je čeká volný program a společná cesta do Třeboně, kde následuje ve 13:00 prohlídka zámku a zámeckého parku, a to opět s výkladem průvodce. Průvodce provede výletníky i městkou památkovou rezervací. Odjezd zpět je naplánován mezi půl pátou a půl šestou. Cena dopravy bude upřesněna.

Přihlášky můžete zasílat e-mailem na info@seniorinejensobe.cz. Možno též využít kancelář sekretariátu společností Malyra, s. r. o., a Spokojený domov, o. p. s., na adrese Na Návsi 229, Mnichovo Hradiště – Veselá, PO–PÁ 8:00–14:00 nebo na pracovišti fyzioterapie na adrese Víta Nejedlého 596. Veškeré podrobnosti najdete na webu www.seniorinejensobe.cz či na facebooku. Bližší informace poskytne také Josef Bucman na telefonu 733 505 832. Ceny dopravy jsou kalkulovány na aktuální ceny pohonných hmot.

 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top