Vánoční přání od předsedkyně ČSOP Klenice Milady Vrbové: sounáležitost s naší krajinou a přírodou

Vánoční přání od Milady Vrbové, předsedkyně ČSOP Klenice: sounáležitost s naší krajinou a přírodou
Vánoční přání od Milady Vrbové, předsedkyně ČSOP Klenice: sounáležitost s naší krajinou a přírodou

Oslovili jsme zajímavé osobnosti se vztahem k našemu regionu, aby nám napsaly pár slov vánočního poselství a přání pro čtenáře, a jejich přání postupně zveřejňujeme. Velká část přání je od osobností spjatých s obory, kterým se náš web často věnuje. A jedním z těchto oborů je ekologie ochrana přírody. Dnes proto čtenářům přeje předsedkyně ZO ČSOP Klenice Milada Vrbová.


Vážení čtenáři, 
vánoční čas je opět za dveřmi. Čas, který bychom měli trávit především se svými blízkými, v kruhu své rodiny, svých přátel. Čas, kdybychom se alespoň na chvíli měli zastavit a ohlédnout se za uplynulým rokem. Za tím, co jsme prožili, co jsme dokázali, jaké nové lidi jsme poznali i koho jsme bohužel ztratili. Vánoční svátky jsou příležitostí, abychom se jeden ke druhému chovali tolerantněji, otevřeněji a ukázali jeden druhému, že nám na sobě navzájem opravdu záleží.

Přeji vám všem, aby nejen vánoční svátky, ale i celý příští rok 2023 byl plný radosti, zdraví a lásky, ale také vzájemného porozumění, pocitu sounáležitosti s naší krajinou a přírodou nejen ve svém okolí. Zastavte všední shon, rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte, že má smysl se o tu krásu kolem starat. Jak už řekl geolog a spisovatel Václav Cílek: „Krajina je obrazem lidí, kteří ji obývají.“ Je jen na každém z nás, jakou mírou k tomuto společnému obrazu naší krajiny přispějeme.

Milada Vrbová, předsedkyně ZO ČSOP Klenice

Vánoční přání od Milady Vrbové, předsedkyně ČSOP Klenice: sounáležitost s naší krajinou a přírodou


Kdo další popřál našim čtenářům:

Mohlo by vás také zajímat:

 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top