Spolek seniorů zve na výlet na Českodubsko, do Svijan a Mohelnice nad Jizerou

Jedním z cílů výletu bude zámek Svijany. Foto: spolek Senioři nejen sobě

Mladoboleslavský spolek Senioři nejen sobě zve zájemce z Mnichovohradišťska na zářijový výlet, který se uskuteční 21. září a povede do Českého Dubu, Svijan a Mohelnice. Odjezd od Domu kultury v Mladé Boleslavi je naplánovaný na 7:45 hodin. Zastavovat bude v Bakově nad Jizerou, Veselé a Mnichově Hradišti.

Turisté následně zamíří do Českého Dubu, kde v 9 hodin navštíví muzeum a komendu (doporučuje se teplé oblečení). Následovat bude volný program a ve 12.15 odjezd do Svijan. Na svijanském zámku bude výpravu čekat komentovaná prohlídka a následně volný program s možností navštívit pivovarskou restauraci.

V 15.45 autobus vyrazí do Mohelnice, kde v 16 hodin proběhne komentovaná prohlídka kostela Nanebevzetí Panny Marie.
V 17 hodin vyrazí autobus na cestu zpět do Mladé Boleslavi.

Cena dopravy činí 200 Kč. Hlásit se na zájezd lze e-mailem (info@seniorinejensobe.cz), platba za dopravu je preferována na účet č.  291612030/0300 (variabilní symbol 2210). Osobní přihlášení lze provést na sekretariátu společnosti Malyra, s.r.o. (Na Návsi 229, Mnichovo Hradiště – Veselá, PO–PÁ 8:00–14:00) nebo na pracovišti fyzioterapie Malyry (Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště).

Veškeré podrobnosti najdete na webu www.seniorinejensobe.cz. Bližší informace poskytne také Josef Bucman na telefonu 733 505 832.

 

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top