Vychází kniha Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Vychází kniha Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Série knih nakladatelství CBS mapující Česko z nebe má další přírůstek, a tentokrát je jím Mnichovo Hradiště a okolní obce. Pečlivě sestavená kniha leteckých snímků je dílem Milana Paprčky a Matúše Krajňáka. V nejbližších dnech fotopublikace dorazí na pulty knihkupectví i do internetových obchodů.

„Nezapomenutelným dojmem při létání nad okolím Mnichova Hradiště pro mě byly působivé skalní útvary, které začínají jihovýchodním směrem kousíček od letiště, táhnou se k Branžeži a přes hřeben vrchu Skuhrava k místním částem obce Žďár – Příhrazům a Žehrovu. Ty skály jsme se snažili zachytit z mnoha různých stran, výšek i úhlů a já věřím, že kniha vám nabízí ty nejhezčí pohledy na ně,“ láká čtenáře autor knihy a pilot Milan Paprčka.

Součástí knihy jsou i snímky z původně neplánovaného podzimního ranního letu kolem Mnichova Hradiště. „Tehdy jsme spolu s fotografkou Ájou změnili směr letu, abychom zachytili město s barevnými stromy v nízkém ranním slunci, které ještě nestihlo rozehřát louky a zahrady ojíněné mrazem,“ přibližuje Milan Paprčka další obsah knihy.

V publikaci nechybí letecké snímky obcí z celého našeho obvodu s rozšířenou působností (ORP). Ke každé obci jsou doplněny i stručné faktografické informace. Na 102 stranách si jistě rádi zalistují jak místní obyvatelé, tak i turisté.

Hlavním posláním nakladatelství CBS je vytvářet originální produkty, které spojuje jedna společná vlastnost – jedinečný pohled na krajinu. Jak se autorům podařil pohled na krajinu naši, máte nyní možnost posoudit sami.

Odběr novinek o Mnichovohradišťsku

Přihlaste se k odběru informací e-mailem, aby vám už žádná z novinek na Mnichovohradišťsku neunikla!

Go to top